17 stycznia 2022r.

Finał akcji charytatywnej - Świąteczne ozdoby dla Seniorów

Miło nam poinformować, że nasza szkoła wzięła udział w niezwykłej akcji charytatywnej, organizowanej przez Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, której celem było wykonanie ozdób choinkowych dla Seniorów - mieszkańców bielskich domów pomocy społecznej. Koordynatorami akcji w naszej szkole były pani Beata Lekki i pani Magdalena Michałowska . Ogromne zainteresowanie uczniów przyczyniło się do stworzenia wielu wspaniałych, oryginalnych ozdób. Święta Bożego Narodzenia to czas radości, życzliwości i niesienia pomocy. Niech ten mały, dziecięcy gest będzie tego symbolem.

Mikołajki

3 grudnia br. uczniowie klasy IV A wraz z wychowawczynią udali się do Teatru Lalek Banialuka na spotkanie ze Świętym Mikołajem. To niesamowite wydarzenie poprzedziło obejrzenie pięknego, a zarazem zabawnego spektaklu "Amelia, Bóbr i Król na dachu".

Spotkanie z Mikołajem z pewnością na długo pozostanie w pamięci czwartoklasistów, tym bardziej, że zostali przez niego obdarowani wspaniałymi prezentami!