27 lipca 2021r.

Informacja dla rodziców dzieci przyszłorocznej klasy I

Sz. Rodzice,

Poniżej zamieszczamy informację na temat wyprawki szkolnej.

WYPRAWKA SZKOLNA

Ponadto informujemy, że szkolne koszulki można zamawiać  telefonicznie u przewodniczącej Rady Rodziców, pani Joanny Hańderek – tel. : 519 197 173 w terminie do 15 lipca 2021r.

Szkolne koszulki

Sz. Rodzice,

Informujemy, że szkolne koszulki można zamawiać  telefonicznie u przewodniczącej Rady Rodziców, pani Joanny Hańderek – tel. : 519 197 173 w terminie do 15 lipca 2021r.

Poniżej podajemy aktualne ceny koszulek:

Małe rozmiary, krótki rękaw

(5-6), (7-8), (9-11), (12-14)   -   29,27zł

Małe rozmiary, długi rękaw

(5-6), (7-8), (9-11), (12-14)   -   35,42zł

Duże rozmiary, krótki rękaw

( XS, S, M, L)                         -   36,65zł

Duże rozmiary, długi rękaw

(XS, S, M, L)                         -   41,57zł

Szanowni Rodzice,
Drodzy Uczniowie,

Uprzejmie informujemy, że z dniem 31 maja b.r. uczniowie klas IV - VIII wracają do codziennej nauki stacjonarnej w szkole - zgodnie z planem lekcji podanym w mobiDzienniku.
Poniżej zamieszczamy procedury bezpieczeństwa obowiązujące w naszej szkole.

Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej nr 24
im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku-Białej

w okresie występowania pandemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2

Regulamin biblioteki szkolnej

II edycja „RACHMISTRZA” za nami

Dnia 9 czerwca 2021 roku odbył się II SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY „RACHMISTRZ” dla uczniów klas szóstych Szkoły Podstawowej nr 24 w Bielsku – Białej.

Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy matematycznej wśród uczniów, rozwijanie ich uzdolnień i zainteresowań matematycznych, motywowanie do osiągania sukcesów, stworzenie możliwości sprawdzenia własnego poziomu wiedzy i umiejętności oraz rywalizacji w dziedzinie matematyki, a także budowanie wysokiej samooceny.

Do konkursu przystąpili wszyscy uczniowie klas szóstych. Każdy z nich zmagał się z obliczeniami na liczbach naturalnych, potęgach, ułamkach zwykłych i dziesiętnych.

Oto nasi laureaci:

I miejsce – Wiktor Stroński kl. VI a i Filip Zieliński kl. VI a

II miejsce – Oliwia Kataszczenko kl. VI a, Aleksandra Ogórek kl. VI a i Janina Przepiórka kl. VI a

III miejsce – Colleen Hampel kl. VI a, Paulina Bąk kl. VI b i Maciej Tokarz kl. VI b.

Gratulujemy laureatom!

Podczas zakończenia roku szkolnego laureaci otrzymają dyplomy i nagrody książkowe.

Konkurs przygotowali i przeprowadzili nauczyciele matematyki: p. R. Kwapisz, p. B. Woźniak i p. E. Mastalerz.

KONKURS MUZYCZNY W KLASACH I-III

W miesiącu kwietniu, wśród uczniów klas młodszych odbył się konkurs muzyczny. Spośród wielu zgłoszeń, jury w składzie: Grażyna Kurtok - wychowawca klasy drugiej, Magdalena Michałowska - wychowawca klasy pierwszej i Anna Ratomska - wychowawca klasy trzeciej, podjęło decyzję o przyznaniu WYRÓŻNIEŃ następującym uczniom:

Julia Czerniakowska - klasa I

Zuzanna Strypling - klasa II

Aleksandra Urbańska - klasa III

Vanessa Hankus - klasa III

Miejsce III w konkursie zajęli:

Zuzanna Tokarz - klasa III,

Anna Magnes - klasa II

Szymon Bożek - klasa III

Miejsce II w konkursie zajęli:

Kacper Sanetra - klasa II

Agata Juraszek - klasa I

Miejsce I w konkursie zajęła JAGODA GOSTYŃSKA - klasa II

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Wychowawcy klas I-III

Bieg Rodzinny "Biegniemy z Mają"

W piątek 25 września nasza szkoła stawiła czoła wyzwaniu i wzięła udział w charytatywnym biegu „Biegniemy z Mają". Choć pogoda pokrzyżowała niektórym uczniom i rodzicom plany, znalazła się grupa, której deszcz nie okazał się przeszkodą. W zasadzie tuż przed startem na trasę Biegu Rodzinnego deszcz ustąpił i wsparcie akcji Biegniemy z Mają uszło nam "na sucho":) Część grupy pokonała trasę spacerem, pozostali biegnąc uzyskali całkiem niezły czas! Dziękujemy osobom, które wzięły udział w akcji i zapraszamy do dalszego pomagania.