0
6

Konkursy dla uczniów

29 listopada 2021r.
Szkoła Podstawowa nr 24
im. Tadeusza Kościuszki
43-310 Bielsko-Biała, ul. Żywiecka 239
tel/fax +48 33 816 49 84

Konkursy dla uczniów w roku szkolnym 2021/2022

SZKOLNE  KONKURSY  PLASTYCZNE

Laureaci konkursu klas I – III:  ,, Paleniu – STOP’’ zostali:

Miejsce I NATASZA  KULIŃSKA kl. I A
Miejsce II HANNA  KANIA kl. I A
Miejsce III - EMILKA  KRZEMPEK kl. I A
WyróżnieniaDOMINIK  SZCZURKO kl. I A , NAMIR  KRZYŻAK kl. I A

Laureatami konkursu klas IV – VIII   ,, Nałogom – STOP” zostali:
Miejsce I NADIA  MROWICKA kl. VI A
Miejsce II MAKSYM  JURASZEK, MATEUSZ MAGNES, JAKUB  WASILEWSKI kl. VIII A
Miejsce III SZYMON  STRYPLING kl. VI A
WyróżnieniaPAULINA BĄK kl. VII B, SZYMON KOSICKI kl. VI A


Konkurs wiedzy olimpijskiej "Tokio 2020"

I miejsce - Wiktor Stroński z klasy 7A

II miejsce - Marta Więcławek oraz Natalia Kulińska  z klasy 8A

III miejsce - Martyna Kubica z  klasy 8A

Serdecznie gratulujemy!


Konkursy dla uczniów w roku szkolnym 2020/2021

Wyniki całorocznego konkursu krajoznawczego „Nasze miasto Bielsko-Biała”

1 miejsce Marta Więcławek kl. 7a

1 miejsce Marek Binda kl. 8

2 miejsce Julian Hańderek kl. 5

3 miejsce Danuta Magnes kl. 5

Wyróżnienia:

  • Aleksandra Ogórek kl. 6a
  • Janina Przepiórka kl. 6a
  • Mikołaj Karla kl.8
  • Nikodem Karla kl. 6a
  • Julia Adamus kl. 8
  • Zofia Baran kl. 6a
  • Martyna Kubica kl. 7a

Konkursy dla uczniów w roku szkolnym 2019/2020

Wyniki Całorocznego Konkursu Krajoznawczego

„Poznajemy nasze województwo”

 

1 miejsce – Marek Binda kl.7

2 miejsce - Zofia Jakubiec kl. 8

3 miejsce - Marta Więcławek kl.6 a

Wyróżnienia:

 Angelika Kosińska kl. 8

 Aleksandra Ogórek kl.5 a

 Mikołaj Karla kl.5 a,

 Nikodem Karla kl.7

 Wiktor Stroński kl.5 a

Finał Całorocznego Konkursu Pięknego Czytania

14 czerwca br. w naszej szkole odbył się finał Całorocznego Konkursu Pięknego Czytania. Każdą z klas reprezentowali uczniowie, którzy w ciągu roku szkolnego uzyskali największą ilość punktów za piękne czytanie. Konkurs odbywał się w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III, IV-V oraz VI-VIII. Jury oceniało uczestników biorąc pod uwagę dobór repertuaru, dykcję, intonację oraz ogólny wyraz artystyczny.
Wyniki:
Klasy I-III:
I miejsce – Aleksandra Urbańska (kl. I), Julia Rączka (kl. II a)
II miejsce – Piotr Kastura (kl. II a), Natalia Siemiątkowska (kl. III)
III miejsce- Natalia Brońka (kl. II b)
Klasy IV-V
I miejsce – Julia Cybulska (kl. V a)
II miejsce – Agata Kamińska (kl. IV b)
III miejsce – Jakub Hefner (kl. V b)
Klasy VI-VIII
I miejsce – Angelika Kosińska (kl. VII)
II miejsce – Zuzanna Iskierka (kl. VI)
III miejsce – Natalia Mysza (kl. VIII), Weronika Markowska (kl. VIII)


Wszystkim finalistom gratulujemy!!!