Witamy w naszej szkole

18 stycznia 2017r.
Ostatnia aktualizacja: Z życia szkoły zmieniono 2017-01-17 21:25:11

JASEŁKA 2017

W dniach 14-15 stycznia 2017 roku uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem p. Elżbiety Golonki oraz p. Magdaleny Michałowskiej przygotowali inscenizację JASEŁEK. To już 27 inscenizacja. Scenariusz, oprócz p. E. Golonki i M. Michałowskiej, przygotowywała nasza absolwentka Kasia Golonka. Nad oprawą muzyczną i choreografią czuwała p. Izabela Kaszuba. Występy naszych uczniów zaszczycił swą obecnością Prezydent Miasta Bielska-Białej p. Jacek Krywult.

Bezpieczne ferie

W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów dnia 12 I 2017 r.  odbył się apel podczas którego  klasy II „b” i III „b” przedstawiły inscenizację na temat „Jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe” pod kierunkiem p. M. Michałowskiej i p. A. Ratomskiej. W drugiej części apelu strażnicy z Bielskiej Straży Miejskiej zaprezentowali prezentację multimedialną na temat  zasad bezpieczeństwa, omówili zasady bezpiecznego zachowania się w czasie ferii zimowych o których należy pamiętać, aby zdrowo i bezpiecznie spędzić ferie zimowe.

zobacz koniecznie

Drodzy Rodzice, Mieszkańcy Mikuszowic Krakowskich!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie

projektu obywatelskiego:

Multimedialne Centrum Edukacyjne
Osiedla Mikuszowice Krakowskie

Projekt wygrał w głosowaniu

i został zakwalifikowany do realizacji.

Serdecznie Państwu dziękujemy

za oddane 193 głosy!!!