0
5

Witamy w naszej szkole

29 stycznia 2020r.
Szkoła Podstawowa nr 24
im. Tadeusza Kościuszki
43-310 Bielsko-Biała, ul. Żywiecka 239
tel/fax +48 33 816 49 84
Ostatnia aktualizacja: Rada Pedagogiczna zmieniono 2020-01-28 20:33:16

 

Alternatywna lekcja W-F

Uczniowie kl. Vb pod opiekę p.Ewy Mszycy i p.Katarzyny Gali uczestniczyli w Alternatywnej Lekcji W-F fundacji Moniki Pyrek. Podczas zajęć sportowych uczniowie pokonywali obwód stacyjny połączony z nowoczesnymi technologiami. Był m.in. bieg na 20 metrów z elektronicznym pomiarem czasu, koszykówka z wykorzystaniem interaktywnego systemu wspomagającego trening rzutowy, piłka nożna z system mierzącym siłę strzału, stanowisko z aplikacjami zmagań sportowych w systemie wirtualnej rzeczywistości.Wszyscy otrzymali autografy od Moniki Pyrek (polskiej zawodniczki w skoku o tyczce) i Pawła Skóry - Mistrza Świata w freestyle football.


APEL ŚWIĄTECZNY

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klasy IV pod kierunkiem pani Edyty Mastalerz oraz chór i koło taneczne pod kierunkiem pani Izabeli Kaszuby przygotowali apel świąteczny, podczas którego przypomnieli nam staropolskie zwyczaje bożonarodzeniowe. Przedstawienie przeplatane było wspólnym śpiewaniem kolęd i piosenek świątecznych. Oprócz wspaniałego występu dzieci, które włożyły w niego całe serce, na uwagę zasługują także piękne stroje i rekwizyty, w których przygotowanie bardzo zaangażowali się rodzice uczniów. Serdecznie im za to dziękujemy.

ŻYCZYMY ZDROWYCH, SPOKOJNYCH, PODGODNYCH I SPĘDZONYCH W RODZINNYM GRONIE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!


Mikołajkowy Turniej Unihokeja

W dniach 5,6 i 9 grudnia br. w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Unihokeja zorganizowany przez pana Adama Duszę, panią Ewę Mszycę. Wzięły w nim udział klasy IV-VIII. Za wspaniałą rywalizację uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami, grami planszowymi i słodyczami.

Wyniki w kategorii dziecięcej:

I miejsce klasa Va 
II miejsce klasa Vb

III miejsce klasa IV

Wyniki w kategorii młodzieży:

I miejsce klasa VIII 
II miejsce klasa VII

Wyniki w kategorii młodszej młodzieży:

I miejsce klasa VI b
II miejsce klasa VI a

zobacz zdjęcia

 

WIĘCEJ