0
7

Witamy w naszej szkole

31 stycznia 2015r.
Szkoła Podstawowa nr 24
im. Tadeusza Kościuszki
43-310 Bielsko-Biała, ul. Żywiecka 239
tel/fax +48 33 816 49 84
Ostatnia aktualizacja: Strona Główna zmieniono 2015-01-28 09:48:57

 Szanowni Państwo

Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej świątecznej akcji charytatywnej „Pola nadziei”.
Dochód z Bożonarodzeniowego Kiermaszu wyniósł 700 zł.
Pieniądze zostaną przekazane na budowę Stacjonarnego Hospicjum im.  św. Jana Pawła II w Bielsku – Białej.
Kilka zdjęć prezentujemy w naszej galerii.

 

zobacz zdjęcia


Uroczysty apel świąteczny

19 grudnia b.r. odbył się uroczysty apel świąteczny przygotowany przez świetlicę szkolną, koło taneczne oraz chór Cantare pod kierunkiem pani Ewy Halamy, pani Agaty Steinberg oraz pani Izabeli Kaszuby. Młodzi artyści zaprezentowali piękną inscenizację teatralną oraz polskie kolędy i pastorałki. Był także czas na wspólne kolędowanie. Po apelu odbyły się klasowe spotkania wigilijne.

zobacz zdjęcia


Odwiedziliśmy chorych przebywających w Szpitalu Kolejowym

16 grudnia 2014r.  grupa uczniów z naszej szkoły udała się z odwiedzinami do chorych przebywających w Szpitalu Kolejowym w Wilkowicach. Chorzy otrzymali drobne upominki wraz z życzeniami świątecznymi oraz mogli posłuchać kolęd w wykonaniu uczniów. Spotkanie było wzruszające dla wszystkich.

zobacz zdjęcia


Zimowy Zlot Młodzieży "Mikołajki 2014"

6 grudnia 2014 r. uczniowie należący do SKKT brali udział w Zimowym Zlocie Młodzieży „MIKOŁAJKI 2014”, który jak co roku organizowany był w Mesznej obok „Chaty Na Groniu”. Wszystkie przybyłe drużyny wzięły udział w konkursie na najładniej ubraną choinkę, ozdobami dla zwierząt. Potem na każdego czekała gorąca herbata, słodka bułka, no i kiełbaska pieczona na ognisku. W pewnym momencie pojawił się Mikołaj, który pociągnął za sobą wszystkich do wspólnej zabawy przy wesołej muzyce. Podczas ogłaszania wyników na najładniejszą choinkę okazało się, że zdobyliśmy III miejsce. W nagrodę otrzymaliśmy gry planszowe: „Jakie to flagi”, „Mistrz słowa” oraz „Historia Polski”.

zobacz zdjęcia


Spotkanie szkolnej społeczności z policjantem

28 listopada b.r. odbyło się spotkanie szkolnej społeczności z policjantem z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku Białej na temat zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego. W trakcie spotkania uczniowie otrzymali opaski i zawieszki odblaskowe.
Przeprowadzono również pokaz-szkolenie w zakresie ratowania życia ludzkiego.

zobacz zdjęcia


Wstecz