Osiągnięcia uczniów

10 kwietnia 2020r.

Osiągnięcia uczniów
rok szkolny 2019/2020

• w V Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej SINGALONG Movie themes w kategorii zespół w składzie: Kinga Kwaśny, Anna Szęszoł, Zuzanna Szęszoł zajął III miejsce
  • w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym dla uczniów szkół podstawowych w województwie śląskim w roku szkolnym 2019/2020 z języka angielskiego uczennica klasy VII Sara Kwiatkowska została zakwalifikowana do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego.
  • w Konkursie Recytatorskim „Chrzecijńskie Korzenie Literatury Polskiej” organizowanym przez Klub Inteligencji Katolickiej w Bielsku-Białej w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej I miejsce zajęła Aleksandra Urbańska z klasy 3, III miejsce Agata Kaminska z klasy 5b.
  • Drużyna w składzie: Adrian Bazyl, Mateusz Białczak, Maciej Bylinko, Mikołaj Karla, Igor Krywult, Jonatan Mędrek, Marcel Nevedel, Przemysław Pawlik, Filip Przepiórka, Mikołaj Susłowicz, Kacper Szal zdobyła wicemistrzostwo miasta  w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  w koszykówce chłopców  pod kierunkiem p. Adama Duszy
  • Drużyna w składzie: Igor Krywult, Adrian Bazyl, Mateusz Białczak, Maciej Bylinko,  Jonatan Mędrek, Marcel Nevedel, Przemysław Pawlik, Filip Przepiórka, Mikołaj Susłowicz zdobyła III miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  w piłce ręcznej chłopców  pod kierunkiem p. Adama Duszy.