Witamy w naszej szkole

6 sierpnia 2020r.
Ostatnia aktualizacja: Strona Główna zmieniono 2020-07-27 17:18:27

Uprzejmie informujemy, że w lipcu 2020 r. będą dokonywane zmiany na serwerze, z którego korzysta nasza szkoła. W związku z tym w pierwszych dniach lipca mogą pojawić się problemy z dostępem do naszej szkolnej strony internetowej www.sp24bielsko.pl.
W tym też czasie mogą wystąpić problemy z naszymi skrzynkami pocztowymi (e-mail). Dlatego, aby umożliwić Państwu bieżący kontakt mailowy z sekretariatem szkoły, uruchomiliśmy dodatkową skrzynkę mailową o adresie: sekretariatsp24bb@gmail.com, na którą prosimy przesyłać informacje mailowe. Po ukończeniu planowanych zmian poinformujemy Państwa za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość

Serdecznie zapraszamy na nasze blogi:

Blog sportowy

Zdalna Świetlica

Zabawy logopedyczne

Blog terapeutyczny

Klub Młodych Literatów dla klas I-3

Klub Młodych Literatów dla klas IV-VII

Blog matematyczny klasy 1-3

Sz. Rodzice, Drodzy Uczniowie,

Informujemy, że do 26 czerwca b.r. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w szkole. Zatem do końca roku szkolnego nauka odbywać się będzie z wykorzystaniem technik kształcenia na odległość.

Jednocześnie od 25 maja b.r. dla uczniów klas I - III, których Rodzice zgłosili taką potrzebę, na miejscu w szkole organizowane są zajęcia opiekuńczo - wychowawcze z elementami zajęć dydaktycznych.

Z kolei od 25 maja b.r. dla uczniów klasy VIII, a od 1 czerwca b.r. dla uczniów klas IV – VII, organizowane są w szkole konsultacje z różnych przedmiotów.

Poniżej zamieszczamy obowiązujące w szkole procedury.

SP24 PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA COVID-19

SP24 PROCEDURA NA WYPADEK PODEJRZENIA ZAKAŻENIA LUB ZACHOROWANA NA COVID 19 -1

Organizacja pracy biblioteki w trakcie pandemii:

Procedura organizacji biblioteki szkolnej

Procedura zwrotu książek i podręczników