BLOG SPORTOWY

21 września 2017r.
BLOG SPORTOWY SP24

Uczestnictwo w imprezach sportowych  wpływa na wszechstronny rozwój osobowości i sprawności fizycznej dzieci.

Nasza szkoła  bierze udział w następujących akcjach:

"Sport Generacja", "Biegi charytatywne”, "Czwartki lekkoatletyczne", "Międzyszkolne zawody
i turnieje sportowe" ,"Szkolne konkursy" "Spartakiada Sportowa", SKS
itp.

Relacje z wydarzeń sportowych od tego roku będą prowadzone  na blogu:  sportsp24.blogspot.com.

W dniu 19 grudnia  naszą szkołę odwiedziły zawodniczki BKS PROFI CREDIT Bielsko -Biała :pani Kornelia Moskwa oraz pani Natalia Skrzypkowska.

Wraz z funkcjonariuszami Policji przeprowadziły dla uczniów klas IV-VI spotkanie na temat Bezpieczeństwa  w ruchu drogowym oraz podczas meczu.
Dla najbardziej aktywnych uczniów prowadzących wywiad  zostały rozdane albumy z historii bielskiego klubu oraz plakaty z autografami zawodniczek.
Uczniowie otrzymali zaproszenia na najbliższy mecz siatkarek oraz opaski odblaskowe.
Zwieńczeniem spotkania był mini trening przeprowadzony przez zawodniczki w formie zabawowej.

9 października 2016 r. (niedziela) nasza szkoła wzięła udział w biegu charytatywnym „Biegniemy z Mają dla Hani Szymborskiej”. Celem zorganizowanej imprezy było finansowe wsparcie w leczeniu onkologicznym 3 letniej Hani.

Cała impreza rozpoczęła się od rejestracji drużyn. Wzięliśmy udział w biegach  na dystansie 10 km, w którym  uczestniczyli: Oliwia Kajkowska, Nikola Kaim, Iga Machalica, Hania Gala, Jagoda i Lena Mleczko razem z opiekunami: p. Ewą Mszycą, p. Agatą Nowicką
i p. Jarosławem Galą.

W biegu na dystansie  2,5 km uczestniczyli: Marta Kasperek, Zuzanna i Anna Szęszoł, Zosia Jakubiec, Angelika Kosińska, Gabriela Smolińska, Kinga Kwaśny razem z opiekunami:
p. Grażyną Paduszyńską, p. Tomaszem i Iwoną Jakubiec oraz p. Anną Kwaśny.

Więcej informacji jak zwykle na naszym blogu sportowym: http://sportsp24.blogspot.com/

KONKURS PLASTYCZNY

W ramach roku olimpijskiego został przeprowadzony w naszej szkole konkurs plastyczny - "Projekt Medalu Olimpijskiego" w młodszej i starszej grupie wiekowej.

Nagrodzone prace zostały umieszczone na stronie: